turkish
Alışveriş kartı : 0 [ 0.0TL ]
 

Güvenlik

Gizlilik İlkeleri

Site Yönetimi (diğer anlamda "biz", "Site") Sitede kullanıcılar hakkında kişisel bilgilerin gizliliği öneminin bilincindedir.

Sen kayıt olmadan siteyi kullanmak, ancak bu benim hesabı gibi sitenin bazı bölümlerine erişmek ancak kayıttan sonra mümkündür yapabilirsiniz. Tüm kişisel bilgiler sadece hizmet doğru çalışması için sağlanmıştır.

Topladığımız ve gönüllü verilmiştir olanlar hariç, kişisel verileri işlemek yoktur.

Topladığımız ve değerlendirme ve iş süreçlerinin planlaması için müşterileri ile alındığı ve siparişlerin işlenmesi, iletişim için kişisel verileri işlemek, ve müşterilerimiz için kişiselleştirilmiş teklifler geliştirmek.

Özel veri üçüncü şahıslara iletilmez emin olabilirsiniz ve Site yönetiminin yetkisiz erişim, değiştirme, ifşa veya imha verilerinizi korumak için mümkün olan tüm önlemleri alacaktır ediniz.

Ödeme Yapma Eğer kredi kartınızın CVV veya CVV2 kodunu girmeniz istenecektir. Endişelenme. Verilerinizi korumak için internette en teknolojiyi kullanıyoruz. Ağdaki Güvenli https adresi bu gizli olduğunu göstermektedir. Hepimiz kişisel ve finansal bilgileri şifreler gü venlik protokolü SSL kullanın. Yani biz yapmak her sipariş için güvenlik en üst düzeyde garanti emin olabilirsiniz.

Kişisel verilerin kullanımı ile kabul etmiyorsanız, kişisel verilerin kullanımı için ret içerecektir Site Yönetimi, bir mesaj gönderiniz.